meie ettevõttest

Oleme pidevalt uudseid lahendusi otsiv ettevõte, kes rajab oma tee tuginedes kliendi rahulolule igas aspektis. Mööblisaal on orienteeritud kõrgkvaliteedile, uudsele valikule ning heale teenindusele.

Oleme oma ala spetsialistid pehme mööbli valdkonnas ning pakume eelkõige funktsionaalseid diivaneid, elegantseid voodeid ja head und tagavaid madratseid.

Visioon on luua Eesti inimesele võimalus sisustada oma kodu uudse kvaliteetse kaubaga ning saada osa teenindusest, mis jätkub ka peale ostu.

Meie esindussalongid asuvad Tartus Jõe Keskuses aadressil Sõbra 58 ning Tallinnas aadressidel Tähesaju tee 9 ja Haabersti 1. Hetkel oleme meie partnerettevõtte kaudu laienemas ka Soome turule. 

Meie meeskond

Rain kingla
mööblisaali asutaja

55524366

„Go big or go home“

 

 

Pikaaegne ettevõtja, kes tegutsenud meelelahtus – toitlustus ja mööblivaldkonnas.

 

Risto Põlluste
mööblisaali asutaja

56252926

 „Millesse sa usud, sellele ka keskendu“

 

Juristiharidusega müügiekspert, kes on mööbli valdkonnaga seotud juba lapsepõlvest

Meie lugu

Ettevõtte asutajad on 2 hakkajat noormeest, kes on kogu elu tegelenud erinevate projektide ja ettevõtmistega. Risto on olnud mööbli ja müügitööga seotud juba alates aastast 2009 kui lõi e-poe Buduaari keskkonda.  Rain lõi esimese meelelahutusettevõtte aastal 2011.

Juba varakult sai mõlemale selgeks, et brändi puhul on tähtsaimad toote kvaliteet ning hea teenindus. Kui sai vastu võetud otsus minna Austraaliasse, sattusime Perthi linnas tööle sealsesse ühte suurimasse mööblipoodi. Toodete kvaliteet seal jäi kohe silma ning personaalne teenindus oli midagi, mida väga hindasime. Nii tärkas idee ka Eestis midagi sellist pakkuda ja juba varsti otsustasimegi luua Rainisto OÜ, mille esimeseks kaubamärgiks sai Mööblisaal. Vahetasime oma tööandjatega kontakte, saime loa tooteid ka Eestis maale tuua ning edasi käis asi juba kiirelt. Praeguseks oleme laiendanud tootevalikut ka enda disainitud diivanite ja vooditega, mida toodetakse Euroopas mitmes eri riigis.

Oleme pühendunud kaubamärgi laiale üldsusele teatavaks tegemisele, et igal Eesti inimesel oleks võimalik saada osa meie personaalsest teenindusest ning kvaliteetsest ja funktsionaalsest kaubast.

Me oleme siin, et jääda ja pakkuda klientidele kindlust, et ükski nende küsimus ei jääks vastuseta ega ükski probleem lahenduseta.

Koostööpartnerid

“Mööblisaali poisid seavad alati kliendi vajadused esikohale. Suhtlus on alati meeldiv ja koostöö sujuv. “