Miks valida endale diivan Mööblisaalist?

 

Diivani valik ei ole kunagi kerge. Siin on vaid mõned põhjused, miks tasub diivani valikul pöörduda Mööblisaali. Meie diivanid on uuenduslikud, tugeva konstruktsiooniga, funktsionaalsed ja ägeda disainiga. Algne disain pärineb Austraaliast, kuid aja jooksul oleme kohandanud selle eestlastele sobivamaks.

Käsitöö – Meie diivanid on kõik ükshaaval käsitsi tehtud. See tagab iga detaili hoolika valmistamise ja kokkupaneku. Igale diivanile on tehtud enne kokkupanekut ka kvaliteedikontroll, et võimalikud vead likvideerida. Arendame mudeleid pidevalt ja kuulame selle juures hoolikalt klientide tagasisidet.


Kvaliteetne ja vastupidav konstruktsioon Diivanite konstruktsioon on valmistatud puidust ning tugevdatud puitlaastplaadiga. Nii võib kindel olla, et diivan ei purune kergelt. Istumise all vastutavad mugavuse ja kestvuse eest zig-zag vedrud, mille peale on asetatud kõrge taluvusega HR poroloon. Seetõttu kannatab diivan suuri raskuseid ning annab turvatunde pikaks ajaks.

Tugeva hõõrdetaluvusega materjalid on sobivad ka laste ja lemmikloomadega peredele – Tooted on kaetud allergiavastase mikrofiibri ning 100% polüestrist tekstiiliga. Kõik meie kasutatavad materjalid kuuluvad A-kategooriasse ehk on suurepäraste omadustega. Kõik materjalid on vetthülgavad, mistõttu on nende puhastamine kergem kui tavalistel kangastel. Samuti takistab see plekkide imbumist sügavale ning ka pikaajalised plekid on pestes eemaldatavad. Enamikud kangad on sobivad ka lemmikloomadega peredele, mis tähendab, et karvad on väga kergelt eemaldatavad.

Diivanid, mis sobivad igas olukorras – Kõik meie diivanid on kompaktsed ja varustatud mitmete lisafunktsioonidega.  Need avanevad kergelt vooditeks ning on varustatud mahukate pesukastidega. See annab võimaluse hoiustada mitmesuguseid asju.  Nii ei ole asjad nähtaval ja ruum ei tundu segamini. Hoiukastide avamismehhanism töötab vedrusüsteemil ning on pehme ja sujuv. 

Voodiosa konstruktsioon on metallist, mistõttu on raskustele vastupidav ning kauakestev. Sellele mahub magama 2 inimest ning olenevalt tootest lebotama 3-4 inimest. Voodiosa avaneb ja sulgub kergelt minimaalse jõuga.

Enamikel meie toodetel on ka 6-astmelised reguleeritavad peatoed, mis annavad võimaluse valida just endale sobiv istumis- või lamamisasend. Istumiseks on sobivamad ülemised ning lebotamiseks pigem madalamad positsioonid. 

Ainulaadne transporditeenus Eestis – Meie enda professionaalsed kullerid toovad kauba tasuta teieni, panevad kokku, viivad ära prügi ja samuti ka teie vana diivani. Nii ei ole teil vaja muretseda abiliste leidmise pärast. 

Tagasi Blogi leheleVali endale sobiv diivan

Diivanvoodi Milano

 


Diivanvoodi Madrid


Diivanvoodi Monza

 

IMG_6692
Diivanvoodi Montana
6A7A8776
Diivanvoodi Valencia