Miks valida endale diivan Mööblisaalist?


Diivani valik ei ole kunagi kerge. Siin on vaid mõned põhjused, miks tasub diivani valikul pöörduda Mööblisaali. Meie diivanid on uuenduslikud, tugeva konstruktsiooniga, funktsionaalsed ja ägeda disainiga. Disain pärineb Austraalias, kuid on kohandatud eestlastele sobivamaks.

Käsitöö – Meie diivanid on kõik ükshaaval käsitsi tehtud. See tagab iga detaili hoolika valmistamise ja kokkupaneku. Igale diivanile on tehtud enne kokkupanekut ka kvaliteedikontroll, et võimalikud vead likvideerida.


Kvaliteetne ja vastupidav konstruktsioon Diivanite konstruktsioon on valmistatud puidust ning tugevdatud puitlaastplaadiga. Nii võib kindel olla, et diivan ei purune kergelt. Istumise all vastutavad mugavuse ja kestvuse eest zig-zag vedrud, mille peale on asetatud kõrge taluvusega poroloon. Seetõttu kannatab diivan suuri raskuseid ning annab turvatunde pikaks ajaks.

Tugeva hõõrdetaluvusega materjal on sobiv ka laste ja lemmikloomadega peredele – Tooted on kaetud allergiavastase mikrofiibri ning 100% polüestrist tekstiiliga. Kõik meie kasutatavad materjalid kuuluvad A-kategooriasse ehk on suurepäraste omadustega. Kõik materjalid on vetthülgavad, mistõttu on nende puhastamine kergem kui tavalistel kangastel. Samuti takistab see plekkide imbumist sügavale ning ka pikaajalised plekid on pestes eemaldatavad. Enamikud kangad on sobivad ka lemmikloomadega, mis tähendab, et karvad on väga kergelt eemaldatavad.

Diivanid, mis sobivad igas olukorras – Kõik meie diivanid on kompaktsed ja varustatud mitmete lisafunktsioonidega.  Toodete tumbad on liigutatavad ning nendele mahub istuma 2 inimest. See annab võimaluse nautida koosolemisi suurema seltskonnaga. Tumbadesse peidetud ruum mahutab kenasti kogu vajaliku voodipesu või laste mänguasjad. Nii ei ole asjad nähtaval ja ruum ei tundu segamini. Hoiukastide avamismehhanism töötab vedrusüsteemil ning on pehme ja sujuv.

Voodiosa konstruktsioon on metallist, mistõttu on raskustele vastupidav ning kauakestev. Sellele mahub magama 2 inimest ning olenevalt tootest lebotama 3-4 inimest. Voodiosa avaneb ja sulgub kergelt minimaalse jõuga.

Kõikidel meie toodetel on ka 6-astmelised reguleeritavad peatoed, mis annavad võimaluse valida just endale sobiv istumis- või lamamisasend. Istumiseks on sobivamad ülemised ning lebotamiseks pigem madalamad positsioonid. 

Tasuta transport üle Eesti – Meie koostööpartner Pakk Eesti toob kiirelt kauba teieni. Autojuht on alati valmis teid ka tuppa tassimisel aitama. Üles tassimisel on võimalik kulleriga kokku leppida väike lisatasu iga korruse eest.

Tagasi Blogi leheleVali endale sobiv diivan

Diivanvoodi Milano

 


Diivanvoodi Madrid


Diivanvoodi Monza